Na světě snad neexistuje žena, která by se sebou byla spokojená… Ale proč?

Nejste spokojena se svou vizáží, hledáte osobitý styl, máte potřebu změny, vracíte se po mateřské do práce nebo prostě jen tápete a nevíte, jak se správně nalíčit či jaký zvolit účes? Pak jste na správném místě.

Posláním společnosti Imagefactory je, aby každá žena, která od nás odchází, byla sama se sebou spokojená, znala svoje přednosti a uměla je dostatečně vyzdvihnout. Naučíme vás jednoduché triky, jak o sebe pečovat, abyste vypadala co nejlépe. Pomůžeme vám najít váš osobitý styl v líčení i oblékání. Získáte zdravé sebevědomí.

Této změny si všimne každý…budete zářit!

Pomůžeme vám, vyznat se!

Informace z médií a reklam vybízejí jen k nákupu produktů, ale kdo z žen se v moři kosmetiky a kosmetických pomůcek opravdu vyzná?

Jsme tu proto, abychom vám pomohly zvolit ty správné produkty a ukázaly vám, jak je používat, abyste byla vždy upravená, ale při tom zůstávala sama sebou. Naučíme vás, jak se snadno a rychle připravit na pracovní den i pro společenskou událost.

Rády vám předáme deset let našich zkušeností a společně dotvoříme vaši jedinečnou image. Probudíme ve vás chuť ke změnám, zbouráme váš konzervatismus vůči sobě samé, ukážeme vám, jak z vašich „nedostatků“ udělat přednosti.

Workshopy a semináře

Nabízíme širokou škálu balíčků, které jsou zaměřené na budování kompletního image.

Pro jednotlivce pořádáme pravidelné workshopy ve spřátelené kavárně formou odpoledního čaje s přítelkyněmi.

Pro firmy pořádáme firemní akce typu teambuilding a školení. Ty mohou probíhat buď ve vašich vlastních školících prostorách, „naší“ kavárně nebo kdekoliv jinde budete chtít(dopravíme se kamkoliv).

Naše služby zahrnují vizážistické služby, typologii, vlasové poradenství, poradenství v oblékaní – služby stylistky, proměny image a svatební servis.

Zkušenosti:

Dlouholeté zkušenosti v oblasti modní fotografie, líčení módních přehlídek

Castingová a produkční společnost Hcasting- líčení proměn vizáže, reklama, film

Aktuálně:

Vizážistky týmu Coty – Astor a Rimmel

Vizážistické služby – svatby, plesy, modní fotografie, líčení přehlídek

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..